ocena.ple-mail: ocena@ocena.pl
Pomoc

Podstawowa obsługa 'Ocena.pl'


Menu główne

Za pomocą mapki na stronie głównej należy zlokalizować miasto i szkołę
W formularzu logowania należy wybrać właściwą klasę oraz wpisać imie, nazwisko oraz hasło dostępu podane przez nauczyciela
W menu 'Informacje' dostępne są szczegółowe informacje na temat działanie serwisu
LogowaniePomocInformacjeFAQ
FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Jak działa ocena.pl ?
Jak skorzystać z usług ocena.pl ?
Jak rodzice mogą korzystać z serwisu ?
Czy rodzic może zmienic swoje hasło dostępu ?
Czy jest możliwość korzystania z usług serwisu tylko przez niektóre klasy z danej szkoły ?

Uwaga ! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do skorzystania z systemu pomocy, dostępnego pod przyciskiem "Pomoc" z lewej strony ekranu (wymaga obsługi javascript przez przeglądarkę)

Odpowiedzi

Jak działa ocena.pl ?
Ocena.pl jest serwisem internetowym służącym do gromadzenia, przetwarzania i udostępniania danych takich jak oceny, obecności, uwagi uczniów. Usługa obejmuje uczniów szkół podstawowych (klasy 4-6), gimnazjalistów i licealistów. Dostęp do serwisu jest realizowany poprzez przeglądarkę internetową i nie wymaga instalacji jakichkolwiek dodatkowych programów. Wszelkie dane przechowywne są na serwerze www.ocena.pl
Jak skorzystać z usług ocena.pl ?
Dostęp do serwisu jest realizowany na poziomie poszczególnych klas. Za wprowadzanie danych odpowiedzialna jest osoba w której imieniu założone jest konto (zazwyczaj wychowawca lub jeden z nauczycieli). Osoba ta jest także odpowiedzialna za nadawanie i przekazywanie haseł dostępu rodzicom. Najprostszym sposobem na założenie konta jest skorzystanie z formularza rejestracji nowej klasy.
Jak rodzice mogą korzystać z serwisu ?
Rodzice mogą uzyskać dostęp do danych swojego dziecka pod adresem www.ocena.pl, pod warunkiem że konto klasy istnieje w serwisie i hasło dostępu zostały przekazane przez wychowawcę. Jeżeli konto klasy państwa dziecka, nie jest obecne w serwisie należy skontaktować się w tej sprawie z wychowawcą lub inną osobą odpowiedzialną za sprawy klasy.
Czy rodzic może zmienic swoje hasło dostępu ?
Nie. Aktualnie nie istnieje taka możliwość, jedyną osobą mającą możliwość zmiany hasła jest osoba prowadząca konto klasy.
Czy jest możliwość korzystania z usług serwisu tylko przez niektóre klasy z danej szkoły ?
Jak najbardziej.e-mail: ocena@ocena.plCopyright © 2003 - 2017 by gemmasoft